Apartament 2+1 per shitje ne Rrugen Harmonia, Pogradec

ID PG-121-1
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 43.000
Kati 2
Sipërfaqe m2 80
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Pogradec
Adresa Rruga Harmonia, Pogradec

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Harmonia, Pogradec
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri 6 katesh me ashensor. 
Aprtamenti ka siperfaqe 80 m2 qe organizohet ne nje sallon dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Shtepia ofrohet e mobiluar.
Ngrohja behet me kaldaje ose me gaz.
Apartamenti ndodhet prane zonave urbane te qytetit dhe ofron te gjitha sherbimet e nevojshme.
Kryqezohet me rrugen Sul Starovari, dhe ka akses me rruget kryesore te qytetit te Pogradecit. 
E pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi 43 000Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën