Apartament 2+1 per shitje prane zones se plazhit ne Golem (GLS-1118-1L)

ID GLS-1118-1L)
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 75.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 105 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Golem
Adresa Golem, Durres

Apartament 2+1 per shitje prane kompleksit Mak Albania ne Golem.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati 3-katesh ne fshatin turistik Qetesia.

Ofron siperfaqe totale prej 105 m2 dhe te brendshme 95.3 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe 2 ballkone.

Apartamenti ofrohet i mobiluar me te gjitha pajisjet elektroshtepiake.

Eshte e ndricuar gjate gjithe dites me drite natyrale dhe ballkoni ka orientim nga lindje-perendimi.

Gjithashtu ka ne dispozicion edhe nje depo ne koridor per mbajtjen e shezlongjeve.

Pallati ndodhet ne nje zone rezidenciale te qete dhe shume te zhvilluar se fundmi, prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.

Ofron administrim dhe siguri maksiale.

Nese po kerkoni te blini nje apartament ne bregdetin e Golemit ne nje zone te qete dhe larg zhurmave ketu  mund te gjeni pronen e duhur.

Apartamenti eshte i pajisur me certificate te rregullt pronesie.

Cmimi: 75.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën