Apartament 2+1 per shitje prane zones se plazhit ne Golem (GLS-919-1L)

ID GLS-919-1L
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 49.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 74 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Golem
Adresa Golem, Durres

Apartament 2+1 per shitje shume prane me Shkembin e Kavajes.

Ndodhet ne katin e 1-re te banimit te nje pallati te ri vetem 50m nga zona e plazhit.

Ofron siperfaqe te brendshme prej 74 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, koridor, tualet dhe ballkon.

Dhomat jane te bollshme dhe te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites me orientim nga lindja.

Banesa ofrohet pjeserisht e mobiluar ne varesi te preferencave te klientit.

Ballkoni sebashku me dritaret jane te pajisura me kangjella mbrojtese per nje siguri me te larte.

Pallati eshte i ri, ofron administrim dhe siguri 24-ore.

Ne zonen perreth mund te gjeni te gjitha sherbimet qe ju nevojiten si supermarkete, bare, restorante, furre buke, farmaci, kende lojrash per femije etj.

Ka akses direkt ne rrugen dytesore Durres-Kavaje.

Apartamenti eshte i pasjisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 49.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën