Apartament 3 + 1 per shitje prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane (TRS-215-20b)

ID TRS-215-20b
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 90.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 93 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kongresi i Lushnjes

Apartament per shitje ne rrugen Kongresi i Lushnjes ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 5-te dhe te parafundit te nje pallati ekzistues prane rruges kryesore.

Pallati eshte I mirembajtur dhe i pajisur me porte kryesore me celes.

Banesa ka siperfaqe te brendshme prej 93 m2 e cila ndahet ne sallon, ankes ne te cilen eshte vendosur kuzhina, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe koridor.

Kjo prone ka nje strukture dhe organizim te mire te ndarjes se dhomave.

Gjithashtu te gjitha dhomat kane drite natyrale te diellit gjate gjithe dites dhe dritaret jane dopio xham.

Perballe pallatit ndodhet nje sheshpushim me stola ku ju mund te kaloni pasditen tuaj.

Zona eshte e qete, e zhvilluar dhe ka akses ne disa rruge te Tiranes sic jane: rruga Muhamet Gjollesha, rruga e Kavajes, rruga Ylbere Bylykbashi, rruga Frosina Plaku etj.

Prane saj do te gjeni te gjitha fasilitetet qe ju nevojiten. Ketu mund te permendim shkolla te niveleve te ndryshme, restorante, supermarkete, palester, institucione te ndryshme etj.

Apartamenti eshte I pajisur me certifikate pronesie.

Cmimi 90.000 Euro i diksutuesh

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Zonja Curre ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati t
Në Shitje 418-65L 83.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Zonja Curre ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te vjeter shume ...

Apartament 3+1 per shitje rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje
Në Shitje 1220-16V 103.000 €

Apartament 3+1 per shitje rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 me qira prane Kompleksit Vizion Plus ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pal
Në Shitje 121-4V 79.000 €

Apartament 3+1 me qira prane Kompleksit Vizion Plus ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri pa ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Irfan Tomini ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati
Në Shitje 719-36 85.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Irfan Tomini ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues pa ...

Apartament  per shitje ne rrugen Petro Marko ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe ne nje pallat
Në Shitje 516-46b 82.000 €

Apartament  per shitje ne rrugen Petro Marko ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe ne nje pallat ekzistues, perballe ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Shefqet Kuka ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e katert te nj
Në Shitje 120-20S 87.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Shefqet Kuka ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...

Apartament 2+1 i adaptuar ne 3+1, ne shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e
Në Shitje 1118-23E 100.000 €

Apartament 2+1 i adaptuar ne 3+1, ne shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Ndodhet ne katin e II-te te nje ...

Apartament 3+1 ne shitje prane Albtelecom ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e VI-te te
Në Shitje 1013-42 94.000 €

Apartament 3+1 ne shitje prane Albtelecom ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e VI-te te nje pallati ...