Shtëpi 3+1 Në Shitje Tirane

Kemi permbledhur ne kete faqe nje perzgjedhje me te apartameteve me te mire tre dhoma e nje guzhine ne shitje ne zonen e Tiranes . Shfletoni propozimet e meposhtme dhe nese gjeni ate qe ju pelqen mos hezitoni te na kontaktoni . Nese kerkimi juaj bazohet ne nje zone te caktuar te Tiranes mund te perdorni kerkimin ne harte ne menune e faqes tone . Listimet e meposhtme jane per shitje dhe jane te perditesuara vazhdimisht.

Apartament ne shitje tek Kompleksi Magnet, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri bre
Në Shitje 1122-38Z 179.000 €

Apartament ne shitje tek Kompleksi Magnet, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri brenda ne kompleks. Banesa ka nje siperfaqe totale prej 112m2 dhe siperfaqe te brendshme 100m2 dhe eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine i cili ...


Apartament ne shitje ne rrugen 5 Maji, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin  6 te
Në Shitje 922-41Z 145.000 €

Apartament ne shitje ne rrugen 5 Maji, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin  6 te nje pallati te ri por pa ashensr. Ka nje siperfaqe totale 91m2 te organizuar ne 3 garzoniere. Secila garzoniere eshte e kompletuar me ambientin e ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu, prane Prokurorise ne Tirane.

Ndodhet ne k
Në Shitje 518-53L 140.400 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu, prane Prokurorise ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore. Me siperfaqe totale prej 117 m2 dhe siperfaqe te brendshme 105 m2 organizohet ne sallon ...

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e shtate ten je pallati
Në Shitje 922-30G 210.000 €

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e shtate ten je pallati te ri me ashensor. Ofron nje siperfaqje totale prej 135 m2 te organizuar ne: sallon, kuzhine, tri dhoma, ku njera prej tyre eshte e organizuar si ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 8-te te nje pal
Në Shitje 722-1S 100.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ashensor, e lokalizuar ne nje zone mjaft te populluar dhe te kerkuar. Siperfaqja e brendshme prej 100 m2 organizohet ne sallon te madh me ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Faik Konica, prane shkolles Asim Vokshi ne Tirane.

Ndodh
Në Shitje 422-23S 212.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Faik Konica, prane shkolles Asim Vokshi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe totale prej 160 m2 dhe siperfaqje te brendshme prej 146.8 e organizuar ne sallon se ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te nje pallati te v
Në Shitje 522-16U 160.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te nje pallati te vjeter, te rikonstruktuar ne 2 vitet e fundit, prane Amabasades Amerikane. Ka nje siperfaqe prej 80m2 dhe organizohet ne 3 dhoma gjumi, 1 sallon bashke me ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Prokop Mima ne Tirane. 
Ndodhet ne katin e 7-te te nje pal
Në Shitje 1019-67T 176.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Prokop Mima ne Tirane.  Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ndertuar rreth viteve 2000 me ashensor. Me nje siperfaqe totale prej 160 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 132 m2 apartamenti eshte i organizuar ...

Apartament 3+1 per shitje prane Bulevardit Gjergj Fishta ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2 te nje p
Në Shitje 322-50V 185.000 €

Apartament 3+1 per shitje prane Bulevardit Gjergj Fishta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri pa ashensor. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 105.6 m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine, tre dhoma gjumi, banjo, korridor dhe dy ...

Apartament 3+1 per shitje prane Liqenit Artificial ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati
Në Shitje 322-36V 300.000 €

Apartament 3+1 per shitje prane Liqenit Artificial ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe totale prej 134 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 121 m2. Organizohet ne sallon dhe kuzhine, tre dhoma gjumi, ...

Apartament per shitje prane Shkolles Arben Broci ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e peste d
Në Shitje 122-1S 110.000 €

Apartament per shitje prane Shkolles Arben Broci ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e peste dhe te fundit te nje pallati te vjeter. Me nje siperfaqe totale prej 90 m2 te ndare ne sallon me kuzhine, tre dhoma gjumi, nje banjo dhe nje ballkon te ...

Apartament dupleks modern per shitje tek Komuna e Parisit ne Tirane.

Banesa pozicionohet ne katin
Në Shitje 322-19S 360.000 €

Apartament dupleks modern per shitje tek Komuna e Parisit ne Tirane. Banesa pozicionohet ne katin e 9-te, te 10-te dhe te fundit te nje pallati te ri dhe eshte e shperndare ne 2 kate. Hapesira e brendshme prej 205 m2 organizohet ne: ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.
Ndodhet ne nje pallat ekzistues &n
Në Shitje 222-48N 165.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Ndodhet ne nje pallat ekzistues  ne katin e dyte me orientim nga rruga kryesore duke e bere te shume te pershtatshme dhe per biznes Me nje siperfaqe te  brendshme prej 81 ...

Apartament 3+1 per shitje prane Kristal Center  ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati
Në Shitje 222-40S 149.000 €

Apartament 3+1 per shitje prane Kristal Center  ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqje totale prej 125 m2 dhe siperfaqje te brendshme prej 113.6m2. Shtepia organizohet ne: sallon te madh me kuzhine ...

Apartament dupleks modern per shitje te kompleksi rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane.

Banesa p
Në Shitje 222-27V 270.000 €

Apartament dupleks modern per shitje te kompleksi rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane. Banesa pozicionohet ne katin e 3-te te pallatit dhe eshte e shperndare ne 2 kate si me poshte: Ne katin e pare do te gjeni sallon te madh te bashkangjitur me ...

Apartament ne shitje ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane.
Hyrja eshte pjese e nje pallati te ri dhe pozi
Në Shitje 222-25A 197.600 €

Apartament ne shitje ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane. Hyrja eshte pjese e nje pallati te ri dhe pozicionohet ne katin e peste te tij. Pallati ofron adminsitrim dhe ashensor. Organizohet ne sallon te madh, kuzhine dhe ambient ngrenie te vecur nga ...

Apartament 3+2 per shitje ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3-t
Në Shitje 216-48K 154.500 €

Apartament 3+2 per shitje ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter shume prane Sheshit Avni Rustemi. Me nje hapesire prej 104 m2 ofrohet; 2 dhome ndenje, 2 kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 ...

Apartament 3+1 ne shitje tek Kompleksi Kika ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 10-te te nje palla
Në Shitje 615-25m 250.000 €

Apartament 3+1 ne shitje tek Kompleksi Kika ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 10-te te nje pallati te ri me ashensor. Pallati eshte pjese e nje kompleksi te njohur prane te gjitha sherbimeve te nevojshme per nje jete komode. Me siperfaqe 140 m2 ...

Apartament 3+1 per shitje ne zonen e Ali Demit ne Tirane.
Hyrja eshte pjese e nje kompleksi shume t
Në Shitje 122-14A . €

Apartament 3+1 per shitje ne zonen e Ali Demit ne Tirane. Hyrja eshte pjese e nje kompleksi shume te njohur dhe te pelqyer per banim, e cila pozicionohet ne katin e trete te tij. Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 156.8 m2, hapesire te bredshme prej ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Vellezerit Manastirli prane Bllokut te Ambasadave ne Tirane.
Ky
Në Shitje 1221-42N 90.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Vellezerit Manastirli prane Bllokut te Ambasadave ne Tirane. Ky apartament ndodhet ne nje nga zonat me te mira dhe te preferuara te qytetit te Tiranes. Shtepia ndodhet ne katin e gjashte dhe te fundit te nje pallati ...

Apartament 3+1 per shitje te rezidenca Kodra e Diellit 2 ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 3-te
Në Shitje 1119-42S 158.000 €

Apartament 3+1 per shitje te rezidenca Kodra e Diellit 2 ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 3-te te nje kompleksi te ri pallatesh. Ofron nje siperfaqe totale prej 124 m2 e organizuar ne sallon me kuzhine te vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Niko Avrami ne Tirane. 
Ndodhet ne katin e 6 (fundit) i nj
Në Shitje 1121-39V 75.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Niko Avrami ne Tirane.  Ndodhet ne katin e 6 (fundit) i nje pallati te vjeter pa ashensor. Ka nje siperfaqe prej 122 m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine, tre dhoma gjumi, dy banjo, korridor dhe ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane. 
Ndodhet ne katin e 5 dhe te fund
Në Shitje 1021-37V 75.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane.  Ndodhet ne katin e 5 dhe te fundit te nje pallati ekzistues.  Ka nje siperfaqe prej 80 m2 te organizuar ne sallon dhe aneks kuzhine, tre dhoma gjumi, banjo, korridor dhe ballkon i ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane.

Banesa ndodhet ne katin e VII-te te ban
Në Shitje 916-15V 585.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e VII-te te banimit, me siperfaqe totale 300 m2. Ne te hyre te apartamentit do gjeni siperfaqen e ndare nga njera ane ambientet e ndenjes dhe nga ana tjeter ato te ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane.
Banesa eshte pjese e nje pallati te r
Në Shitje 1021-6N 397.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane. Banesa eshte pjese e nje pallati te ri, i cili ndodhet ne katin e gjashte afer Juridikut. Ka nje siperfaqe totale prej 214 m2, nje siperfaqe te brendshme prej 129.6 m2 dhe nje siperfaqe te ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane.
Hyrja pozicionohet ne katin e gjashte
Në Shitje 1021-4N 403.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane. Hyrja pozicionohet ne katin e gjashte te nje pallati te ri te pajisur me dy ashensore dhe te administruar mire. Apartamenti ndahet ne sallon te madhe me kuzhine, tre dhoma gjumi, tre banjo, ...

Apartament per shitje prane Universitetit Zonja e Keshillit te Mire ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4
Në Shitje 921-19V 140.000 €

Apartament per shitje prane Universitetit Zonja e Keshillit te Mire ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor.  Ka nje siperfaqe totale prej 125 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 105 m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine, ...

Apartament per shitje ne rrugen Mustafa Matohiti ne Tirane.
Hyrja ndodhet ne katin e katert , kati
Në Shitje 921-17A 350.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Mustafa Matohiti ne Tirane. Hyrja ndodhet ne katin e katert , kati i trete me ashensor, te nje pallati te ri te mire-adminstruar. Organizohet ne sallon se bashku me ambient per ngrenie dhe kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.
Banesa pozicionohet ne katin e
Në Shitje 821-49V 380.250 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Banesa pozicionohet ne katin e katert te nje pallati te ri e pajisur me ashensor.  Siperfaqja totale e shtepise eshte 141.6 m2 ndersa siperfaqja e brendshme eshte 130 m2 e cila ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Irfan Tomini ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallat
Në Shitje 719-36T 85.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Irfan Tomini ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues pa ashensor. Me nje siperfaqe te brendshme prej 81 m2 shtepia eshte e organizuar ne: 3 dhoma gjumi, sallon, korridor, 2 tualete dhe ...

Apartament per shitje tek Bulevardi Bajrami Curri ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e d
Në Shitje 721-20F 211.500 €

Apartament per shitje tek Bulevardi Bajrami Curri ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues me pamje nga rruga kryesore. Me nje siperfaqe prej 141 m2, ndahet ne 2 sallone ndenjeje (njera prej te cilave mund te ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Sali Nivica ne Tirane.
Hyrja ndodhet ne katin e 5-te te nje pal
Në Shitje 621-26V 66.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Sali Nivica ne Tirane. Hyrja ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues. Duke patur nje siperfaqe prej 80m2, banesa ndahet ne sallon me kuzhine, 3 dhoma gjumi, banjo, korridor dhe ballkon. Ofrohet e mobiluar ...

Apartament modern 3+1 per shitje ne Bulevardin Zogu I, ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin
Në Shitje 521-9A 259.000 €

Apartament modern 3+1 per shitje ne Bulevardin Zogu I, ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 12 te nje pallati te ri 14 katesh, buze bulevardit. Ofron nje siperfaqe totale prej 215 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 195 m2. Hapesira e ...

Apartament 3+1 për shitje  në rrugën Dora D’Istria, në Tiranë.
Në Shitje 521-3V 170.800 €

Apartament 3+1 për shitje  në rrugën Dora D’Istria, në Tiranë. Banesa ndodhet në një pallat të vjetër, në katin e 2-të, pa ashensor. Me një sipërfaqe prej 155.3 m2, ambienti ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Dora D'Istria ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin
Në Shitje 421-21D 130.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Dora D'Istria ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te  nje pallati te vjeter. Ka nje siperfaqe prej 124.6 m2 te brendshme te organizuar ne sallon, kuzhine, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ...

Apartament 3+1 per shitje ne prane Gjimnazit Ismail Qemali  ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne
Në Shitje 321-27D 90.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne prane Gjimnazit Ismail Qemali  ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert, jot e fundit te nje pallati te vjeter. Ka nje siperfaqe prej 91 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, tre dhoma gjumi, dy ballkone dhe dy ...