Apartament 3+1 ne shitje tek zona e Ujit te Ftohte ne Vlore (VLS-818-1E)

ID VLS-818-1E
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 70.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 97 m2
Dhoma 0
Tualete 0
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Vlore
Adresa

Apartament 3+1 ne shitje tek Uji i Ftohte ne Vlore.

Ndodhet ne katin e pare banim te nje kompleksi me 4 vila 4 kateshe.

Siperfaqja e brendshme prej 97 m2 organizohet ne nje dhome ndenje, nje kuzhine, 2 dhoma gjumi, nje tualet i madh dhe dy ballkone.

Ndertimi eshte i ri, i vitit 2017. Hyrja ofrohet bosh.

Katet e para ne kompleks jane garazhet, te cilat edhe mund te jene ne shitje. Por edhe ne sheshin e kompleksit ka gjithashtu mundesi parkimi.

Kompleksi eshte thuajse i vetmi ne ate zone i mbyllur me mur, me kangjella te larta dhe roje 24 ore.

Gjendet mes pemeve te gjelberuara qe mundesojne ajer te paster.

Nje ballkon ka pamje nga deti dhe ballkoni tjeter ka edhe pamje nga mali.

Vendndodhja e apartamentit ka akses te lehte te te gjitha rruget e qytetit te Vlores.

Ka certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi: 70.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën