Apartament 3+1 per shitje te Uji i Ftohte ne Vlore (VLS-419-1S)

ID VLS-419-1S
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 240.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 263 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Vlore
Adresa

Apartament 3+1per shitje te Uji i Ftohte ne Vlore.

Ndodhet ne katin e 10-te dhe te fundit te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe te brendshme prej 163 m2 dhe 100 m2 verande, e organizuar ne sallon, kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe verande.

Apartamenti ofrohet i pamobiluar, eshte i shtruar me parket dhe ne sallon ka nje oxhak funksional. Dritaret jane dopio xham te cilat eleminojne zhurmat nga jashte. Dhomat kane hapesire te bollshme dhe jane te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites. Pjesa me e bukur e apartamentit eshte veranda e cila te ofron nje pamje te mrekullueshme te bregdetit.

Shtepia eshte e orientuar lindje-perendim.

Pallati ofron administrim, ashensor dhe kamera sigurie.

 

Cmimi 240.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën