Apartament luksoz me qera prane TVSh-se ne Tirane.

ID TRR-1019-83L
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 6000
Kati 0
Sipërfaqe m2 513.84
Dhoma 7
Tualete 7
Ballkone 4
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Themistokli Germenji
Planimetria Shkarko

Apartament spacioz me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.
Pozicionohet ne katet e larta te nje pallati te ri prane rruges kryesore.
Ka siperfaqe te brendshme prej 513.84 m2 te organizuar si me poshte:
Sallon i madh i pajisur me oxhak dhe i rrethuar me vetrate xhami, kuzhine e vecuar e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket, 7 dhoma gjumi, holl i madh, 2 korridore, dhome garderobe, depo, dhome lavanteri, 7 tualete, 3 ballkone dhe nje verande e madhe qe ofron pamje te mbrekullueshme te qytetit.
I gjithe ambienti eshte i pajisur me sistem qendror kondicionim-aspirim i instaluar ne tavan.
Ofron ndricim te pershtatshem me Led dhe nepermjet spoteve te ndryshme.
Te gjitha dhomat jane te shtruara me parket ndersa salloni me kuzhinen me pllaka cilesore.
Ballkonet ofrojne pamje te kendshme te gjithe qytetit 360 grade.
Kjo prone eshte shume e pershtatshme gjithashtu per zyra te ndryshme, fondacione, organizata, klinike private, zyre avokatie etj.
Pallati ofron kushte moderne, recepsion ne hyrje, 2 ashensor dhe kamera sigurie 24 ore.
Ofrohen 2 vende parkimi te perfshira ne cmim ne katin -1 te pallatit.
Ka akses direkt ne rrugen Papa Gjon Pali II, rrugen e Elbasanit, prane Aba Center, Ambasades Italiane. Ambasades Amerikane, Stadiumit Kombetar Arena dhe prane institucioneve te tjera prestigjoze ne ate zone.
Cmimi: 6000 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën