Zyra 200+ m2 Me Qira Tirane

Zyre me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri
Me Qira 919-42T 1800 €

Zyre me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor buze rruges kryesor. Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 280 m2 dhe eshte i organizuar ne: ambient i hapur, 2 ambiente zyrash, ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Brigada VIII ne Tirane.
Hapesira eshte pjese e nje pallati te ri me
Me Qira 921-2F 2200 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Brigada VIII ne Tirane. Hapesira eshte pjese e nje pallati te ri me ashensor, e vendosur ne katin e dyte. Zyra ka nje siperfaqe prej 200 m2 dhe 75 m2 siperfaqe verande me pamje te hapur. Ambienti ofrohet i mobiluar me ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Brigada VIII ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati
Me Qira 921-1F 2200 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Brigada VIII ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor ne zonen e ish Bllokut. Ambienti ka nje siperfaqe prej 150 m2 me verande prej 100 m2. Ofrohet e mobiluar me nje stil modern dhe ...

Ambient zyrash me qira prane rruges Dritan Hoxha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare dhe te dyte te
Me Qira 821-44F 2000 €

Ambient zyrash me qira prane rruges Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare dhe te dyte te nje pallati te ri. Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 300 m2 dhe eshte i organizuar ne formen e nje dupleksi me shkalle te brendshme. Eshte i ndare ...

Ambient zyrash open space me qira ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e trete t
Me Qira 220-21D 5000 €

Ambient zyrash open space me qira ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e trete te nje ndertese biznesi. Ka nje siperfaqe prej 375 m2 e organizuar ne nje ambient open space, lehtesisht e modifikueshme ne preferencat e klientit Zyra ...

Ambient per zyra me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.

Ambienti ndodhet ne katin e trete te
Me Qira 713-31 2300 €

Ambient per zyra me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Siperfaqen prej 223.39 m2 mund ta organizoni ne varesi te biznesit tuaj. Aktualisht ambjenti eshte i ndare ne 7 zyra,dy depo ...

Vile per zyra  me qera ne rrugen Xhemal Tafaj ne Tirane.

Vila ka nje siperfaqe 600 m2 te shp
Me Qira 118-51d 2500 €

Vile per zyra  me qera ne rrugen Xhemal Tafaj ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe 600 m2 te shperndare ne kater kate. Kati i pare eshte i organizuar ne 3 ambiente, dy tualete dhe ballkon. Kati i dyte dhe i trete kane nje perberje te njejte ...

Ambient zyre me qira prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.

Ndodhet ne katin 0 dhe te pare te nje p
Me Qira 321-28V 2750 €

Ambient zyre me qira prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Ndodhet ne katin 0 dhe te pare te nje pallati te ri me hyrje te vecante nga rruga kryesore. Ka nje siperfaqe prej 275 m2 dhe organizohet ne 10 ambiente, holl I madh pritje, korridore, ...

Ambient zyrash me qira prane Toptani Center ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e gjashte te nje ndert
Me Qira 221-10D 3900 €

Ambient zyrash me qira prane Toptani Center ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e gjashte te nje ndertese biznesi. Siperfaqja totale e zyres eshte 251 m2 e organizuar ne nje ambient te madh open space, dy zyra te ndara, koridor dhe dy tualete. Ofrohet e ...

Ambient zyre me qira prane rruges Asim Vokshi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati t
Me Qira 121-32V 3000 €

Ambient zyre me qira prane rruges Asim Vokshi ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me hyrje te vecante. Ka nje siperfaqe prej 237 m2 te organizuar ne dy ambiente te hapura open space, tualet dhe shkalle. Ambienti eshte i ...

Ambient zyre me qira prane Bulevardit Bajram Curri ne Tirane

Ndodhet ne katin e pare te nje palla
Me Qira 1120-28V 3500 €

Ambient zyre me qira prane Bulevardit Bajram Curri ne Tirane Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 300 m2 te organizuar ne ambient open space, salle pritese, dhome trajnimi, depo  dhe 4 tualete. Fasada e madhe ...

Ambient me qira ne Rrugen Gjon Buzuku neTirane

Ambienti  ka nje siperfaqe totale prej 207 m2
Me Qira 1120-9i 1860 €

Ambient me qira ne Rrugen Gjon Buzuku neTirane Ambienti  ka nje siperfaqe totale prej 207 m2 me pamje te hapur nga te gjitha drejtimet ne katin e fundit te nje ndertese te re te paperfunduar. Ndarjet e brendshme nuk jane percaktuar akoma ...

Zyra me qera ne rrugen Asim Vokshi, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese 3 kat
Me Qira 119-26S 2000 €

Zyra me qera ne rrugen Asim Vokshi, ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese 3 kateshe buze rruge kryesore. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 250 m2 e organizuar ne: 7 ambiente zyrash, 2 tualete dhe korridor. Ambienti ofrohet i ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje nderte
Me Qira 1020-16V 4110 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese biznesi. Ka nje siperfaqe prej 373.5 m2 te organizuar ne 6 ambiente open space dhe 4 banjo. Mund te ndahet ne 2 zyra te ndryshme me siperfaqe ...

Zyre me qira tek Kullat Binjake , ne qender te Tiranes.
Ambjenti eshte ne total 230m2 , I ndodhur n
Me Qira 1020-11i 7000 €

Zyre me qira tek Kullat Binjake , ne qender te Tiranes. Ambjenti eshte ne total 230m2 , I ndodhur ne katin e pare prane Kullave Binjake , ku perfshin sallen e madhe si ne foto ,  dy tualete ne katin nentoke dhe nje ne katin 0. Salla eshte e ...

Ambient zyre me qira prane sheshit Wilson ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje qendre biznes
Me Qira 1020-6V 3800 €

Ambient zyre me qira prane sheshit Wilson ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje qendre biznesi. Ka nje siperfaqe prej 330 m2 qe organizohet ne nje sale te madhe, 6-te zyra te vogla te ndara me xham qe mund te modifikohen lehtesisht,  dy ...

Ambient zyre me qira prane rruges se Barrikadave ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati n
Me Qira 920-26V 4480 €

Ambient zyre me qira prane rruges se Barrikadave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ne ndertim e siper me ashensor. Ka nje siperfaqe totale prej 559 m2 open space qe mund te pershtatet ne varesi te kerkesave tuaja. Ambienti ka hyrje ...

Ambient zyrash me qira ne rrugen Riza Cerova ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te dhe te 3-te te nj
Me Qira 820-20V 700 €

Ambient zyrash me qira ne rrugen Riza Cerova ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te dhe te 3-te te nje vile 3-kateshe. Ka nje siperfaqe totale prej 300 m2 te ndare ne dy kate nga 150 m2. Kati i pare oganizohet ne kater ambiente, nje tualet, nje ...

Zyre me qira ne Milto Tutulani ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me hyrje te
Me Qira 520-28S 2000 €

Zyre me qira ne Milto Tutulani ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me hyrje te vecuar vetem per ambientin. Ka nje siperfaqe prej 256 m2 e cila organizohet ne 5 zyra te ndara, holli, korridor, 3 tualete dhe 1 ballkon. Zyra ofrohet e ...

Ndertese 5 kateshe me qira prane fakultetit Luarasi ne Tirane.
Ka nje siperfaqe totale prej 850 m2
Me Qira 320-10S 11.050 €

Ndertese 5 kateshe me qira prane fakultetit Luarasi ne Tirane. Ka nje siperfaqe totale prej 850 m2 e cila organizohet ne 5 kate ne ambient te hapur me 2 tualete secili kat. Katet jane te ndare me njeri tjetrin me shkalle te brendshme dhe me ...

Ambient biznesi me qira ne rrugen Kastriotet ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te r
Me Qira 220-22S 2000 €

Ambient biznesi me qira ne rrugen Kastriotet ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri buze rruge kryesore me mundesi shume te mira reklamimi. Ka nje siperfaqe totale prej 550 m2 dhe lartesi 5 meter e cila eshte e organizuar ne 8 ambiente ...

Zyre me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e 7-te te nje kompleksi te ri ve
Me Qira 316-4K 1500 €

Zyre me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 7-te te nje kompleksi te ri vetem disa minuta larg qendres, tek zona e Selvise. Ky pallat eshte projektuar dhe perbehet vetem nga ambiente zyrash. Me nje hapsire prej 290 m2 ...

Zyre me qira ne rrugen Stavri Themeli ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje vile.
Ambienti ka
Me Qira 1219-44S 1400 €

Zyre me qira ne rrugen Stavri Themeli ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje vile. Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 400 m2 e cila eshte e organizuar ne 2 kate ku kati perdhe ofron korridor, nje ambient open space, dy zyra te ndara dhe tualet ...

Zyre me qera prane hyrjes se Parkut te Madh ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri
Me Qira 1119-7L 6000 €

Zyre me qera prane hyrjes se Parkut te Madh ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, buze rruge kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 366.91 m2 te organizuar ne nje ambient open space. E gjithe zyra eshte e rrethuar me vetrate xhami ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile 3-kateshe
Me Qira 1219-62T 1500 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile 3-kateshe pa ashensor. Me nje siperfaqe totale prej 300 m2 ambienti organizohet ne: ambient i hapur dhe 2 tualete. Zyra ofrohet e pamobiluar dhe eshte ne kushte ...

Zyre me qera ne rrugen Bilal Sina ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile 3-kateshe prane
Me Qira 719-41L 650 €

Zyre me qera ne rrugen Bilal Sina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile 3-kateshe prane Liqenit Artificial. Ofron siperfaqe totale prej 240 m2 te organizuar ne 5 ambiente zyre, korridor, tualet dhe 3 ballkone. Zyra ofrohet e pamobiluar ...

Zyre me qera ne zonen e Maminasit ne Durres.
Zyrat kane nje siperfaqe prej 900 m2 te organizuara ne
Me Qira DRS-719-2L 1800 €

Zyre me qera ne zonen e Maminasit ne Durres. Zyrat kane nje siperfaqe prej 900 m2 te organizuara ne 3 kate.  Secili kat ofron hapesire open space te ndara me mure gipsi dhe 2 tualete. Jane shume te pershtatshme per biznes fasoneri dhe aktivitete ...

Zyre me qera prane kompleksit Usluga ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri.
Me Qira 719-1T 3200 €

Zyre me qera prane kompleksit Usluga ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 400 m2 dhe eshte i organizuar ne: ambient i hapur i cili mund te pershtatet dhe ndahet ne ambiente zyrash ne baze te ...

Zyre me qera ne rrugen Rreshit Petrela ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri.
Am
Me Qira 619-29T 3500 €

Zyre me qera ne rrugen Rreshit Petrela ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 500 m2 dhe eshte e organizuar ne: 10 ambiente te ndara me vetrate xhami qe mund te ofrohen dhe open space, ...

Zyre me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 11-te te nje pallati te ri me a
Me Qira 619-23T 1250 €

Zyre me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane. Ndodhet ne katin e 11-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe totale prej 250 m2 dhe eshte e organizuar ne: ambient open space, 4 ambiente zyrash te ndara me vetrate xhami, ballkon dhe ...

Ambient zyre me qera te Kullat Binjake ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje qendre biznesi shu
Me Qira 419-69L 12.920 €

Ambient zyre me qera te Kullat Binjake ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje qendre biznesi shume te njohur ne Tirane. Ofron siperfaqe totale prej 760 m2 te organizuar ne nje hapesire open space me ndarje me gips ne zyra me te vogla, korridor, ...

Zyre me qera prane rruges Abdi Toptani ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e 9-te te nje qendre bi
Me Qira 319-41T 2500 €

Zyre me qera prane rruges Abdi Toptani ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e 9-te te nje qendre biznesi me ashensor. Zyra ofron nje siperfaqe totale prej 225 m2 te pamobiluar te organizuar ne: 1 ambient open space dhe 2 tualete. I gjithe ambienti ...

Zyre me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje qendre biznesi me ash
Me Qira 319-34T 2800 €

Zyre me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje qendre biznesi me ashensor Ambienti ofron nje siperfaqe totale prej 240 m2 te organizuar ne: 5 zyra te vecuara nga njera tjetra por mund te ofrohet dhe open space ne varesi ...

Zyre me qera prane rruges Abdi Toptani ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati i c
Me Qira 219-44T 5000 €

Zyre me qera prane rruges Abdi Toptani ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati i cili sherben si qender biznesi. Ambienti ofron nje siperfaqe prej 452 m2 te pamobiluar te organizuar ne dy ambiente open space te ndara nga njera tjetra ...

Ndertese me qera ne rrugen Kosova ne Koder Kamez, Tirane.
Dy katet e nje ndertese tre kateshe dhe g
Me Qira 1118-20E 1200 €

Ndertese me qera ne rrugen Kosova ne Koder Kamez, Tirane. Dy katet e nje ndertese tre kateshe dhe garazhi jepen me qera: kati i nendheshem i cili sherben si garazh, kati perdhe dhe kati i pare. Secili nga katet ka nje siperfaqe prej 260 m2 dhe secili ...

Ambient me qera per zyra ne rrugen Beqir Luga, prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane.

Eshte e mo
Me Qira 1118-13E 1200 €

Ambient me qera per zyra ne rrugen Beqir Luga, prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane. Eshte e mobiluar si Call Center dhe ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Siperfaqja eshte 260 m2 dhe perfshin 2 ambiente te hapura, nje zyre te ...