Apartament per shitje ne Vlore me pamje te bukur te detit , (VLS-518-2a)

ID VLS-518-2a
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 70.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 51 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Vlore
Adresa Vlore

Apartament per shitje ne zonen e Kalase , ne rrugen Dhimiter Konomi ne Vlore.

Pamje e mrekullueshme nga deti  dhe e Karaburunit dhe shume prane plazhit .

Pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ri, me siperfaqe te brendshme prej 51 m2 , ofron kuzhine ten dare ne fore aneksi, sallon , dhome gjumi, veranda e madhe e cila nuk eshte e perfshire ne siperfaqen e apartamentit, dhe tualet.

Apartamenti ofrohet pjeserisht  i mobiluar.

Kondiconer per ngrohje dhe ftohje. 

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

 

Cmimi 70.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartamente 1+1 per shitje prane rruges Dhimiter Konomi ne Vlore.
Apartamenti ndodhet ne katin e pa
Në Shitje VLS-1220-1D 61.200 €

Apartamente 1+1 per shitje prane rruges Dhimiter Konomi ne Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e pare dhe te trete te ...

Apartament 1+1 per shitje te Kompleksi Diamond Hill ne Vlore.
Ndodhet ne katin e 1-re te nje pallat
Në Shitje VLS-519-1S 75.000 €

Apartament 1+1 per shitje te Kompleksi Diamond Hill ne Vlore. Ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri. Ka nje ...