Apartament per shitje prane Kompleksit Adriatik ne Kavaje

ID KVS-622-4U
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 79.000 euro
Kati 2
Sipërfaqe m2 81.93
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Kavaje
Adresa Kavaje

Apartament 1+1 per shitje prane Kompleksit Adriatik.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri.
Ka nje siperfaqe te brendshme prej 81.93 m2 e organizuar ne nje ambient ndenje me kuzhine te perbashket, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone.
Apartamenti ofrohet i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme per banim. Ambienti eshte i shtruar me pllaka dhe ne gjendje te mire.
Ka te instaluar 1 kondicioner ne sallon per ngrohjen dhe ftohjen.
Zona eshte  e preferuar nga vendasit dhe te huajt.
Ka akses te lehte ne bregdet, Bulevardin e Pishave dhe ne rrugen dytesore Durres- Kavaje.
Prona eshte e pajisur me certifikate pronesie.

 
Cmimi: 79.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën