Apartament per zyra per shitje ne zonen e Laprakes ne Tirane, (TRS-1016-39D)

ID TRS-1016-39d
Lloji prones Zyre
Status Në Shitje
Çmimi € 95.000 euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 107 m2
Shperndarja 4
Tualete 0
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Zona Laprake

Apartament  per  zyre  per shitje ne zonen e Laprakes ne Tirane.

Zyra  ndodhet ne bllokun e pallateve Gintash, ne katin e pare dhe ka nja siperfaqe prej 107 m2.

Siperfaqja eshe e shperndare  ne kater dhoma, nje kuzhine te vogel, korridor, banjo dhe nje depo

Apartamenti  eshte i shtruar me parket dhe i rikonstruktuar kohet e fundit ne menyre moderne.

Dy dhomat me te medhaja jane te pajisur me kondicioner si dhe kuzhina me kundrabufe , nder te tjera apartamenti eshte I pajisur  me 6 televizore dhe kompjutera, tavolina, karrige.

Zyra mund te sherbeje per shume lloj biznesesh si ,zyre programimi , klinike dentare, kurse te te gjitha llojeve etj.

Ka akses te drejteperdrejte ne rrugen Dritan Hoxha dhe ne sheshin Shqiponja.

Per momentin eshte i dhene me qera me nje kontrate deri ne ne dhjetor te vitit 2017.

I Pajisur me hipoteke dhe ne pritje te daljes se certifikates se  pronesise

 

 

Cmimi  95.000 euro I mobiluar/ I pamobiluar I diskutueshem.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën