Apartamente 1+1 per shitje tek Manastiri Resort ne Sarande

ID SRS-624-3A
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € .
Kati 1
Sipërfaqe m2 113.93m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Sarande
Adresa Gjiri i Manastirit

Apartamente 1+1 me pamje nga deti ne Gjirin e Manastirit ne Sarande. 
Te pozicionuara mjaft mire pergjate plazhit te Manastirit, te gjitha apartamentet kane nje pamje te lire nga deti.
Tipologjite 1+1 te disponueshme ne kete kompleks jane keto:

Apartament 1+1 me siperfaqe totale 113.93m2 dhe siperfaqe e brendshme 99.58m2
Apartament 1+1 me siperfaqe totale 147.46m2, siperfaqe e brendshme 109.38m2 dhe veranda 38.08m2.
Te gjitha objektet e kesaj residence jane te pajisura me cati me tjegulla qeramike, fasade te veshur me kapot dhe pllake guri, vetrate dopio xham dhe parmake metalik.
Punimet jane te nje cilesie te larte dhe me nje stil te vecante dhe unik.

Cmimi ne varesi te pozicionit, orientimit dhe afersise me detin.
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën