Apartamente me pamje nga deti ne Gjirin e Manastirit ne Sarande

ID SRS-624-2A
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € .
Kati 1
Sipërfaqe m2 52.34
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Sarande
Adresa Gjiri i Manastirit, Sarande

Apartamente per shitje ne kompleksin rezidencial Manastiri Resort, pozicionuar ne nje prej bregdeteve me te bukura te jugut, ne plazhin e Manastirit.
Te projektuara me nje hapesire te bollshme per te ofruar nje jetese sa me komode, ju mund te zgjidhni permes studiove, apartamenteve 1+1, 2+1 dhe dupleks-eve.
Pozicionimi i tyre ofron mundesine qe secilit apartament te kete pamje te lire nga deti.
Opsionet e disponueshme te apartamenteve studio si me poshte:

Siperfaqe totale 52.34m2, siperfaqe e brendshme 52.34m2, veranda 65.15m2.
Siperfaqe totale 69.88m2, siperfaqe e brendshme 53.12m2, verande 12.82m2.
Siperfaqe totale 69.89m2, siperfaqe e brendshme 53.13m2, verande 12.82m2.
Siperfaqe totale 71.45m2, siperfaqe e brendshme 52.35m2, verande 19.10m2.
Siperfaqe totale 77.95m2 dhe  siperfaqe e brendshme 64.35m2.

Cmimi ne varesi te pozicionit, orientimit dhe afersise me detin.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën