Bar-restorant per shitje prane Bashkise se Fierit , (FRS-917-1d)

ID FRS-917-1d
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 1.500.000 Euro
Sipërfaqe m2 697 m2
Tualete 7
Parkim Po
Qyteti Fier
Adresa Rruga Brigada e II Sulmuese

Bar-restorant per shitje prane Bashkise se Fierit.

Restoranti ka nje siperfaqe totale 697 m2 te organizuar ne salle te madhe te hapur, kuzhine, bodrum, garazh , shtate tualete, dhe dy ambjente te tjera ku mund te perdoren per magazine .

Salla kryesore ofrohet ne forme dupleksi, ku lartesia e saj eshte 5.4 m.

Restoranti eshte ne gjendje pune, ku organizohen lloje te ndryshme evenimentesh.

Ofrohet i mobiluar, ne gjendje te mirembajtur dhe i shtruar me pllaka.

Ftohja dhe ngrohja sigurohen nga tre kondicioner qendror.

Ndertesa ka leje ndertimi per te shtuar edhe nje kat te dyte .

Restoranti ka nje vendodhje strategjike ku ndodhet shume prane me Bashkine dhe Universitetin e Fierit.

I pajisur me certificate te rregult pronesie.

 

Cmimi 1.500.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën