Dyqan per shitje ne rrugen Pavaresia ne Durres (DRS-1217-2R)

ID DRS-1217-2R
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 230.000 euro
Sipërfaqe m2 255 m2
Tualete 0
Parkim Jo
Qyteti Durres
Adresa Rruga Pavaresia

Dyqan per shitje ne rrugen e Pavaresia ne Durres.

Dyqani ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri, e pajisur me shkalle te vecanta drejt hyrjes.

Siperfaqja totale prej 255 m2 eshte e organizuar ne nje ambient te hapur dhe dy tualete.

Ambienti i brendshem eshte i pajisur me nje sistem shume te mire ndricimi.

Pjesa e jashtme eshte e perbere nga vetrate xhami qe mundeson nje reklamim optimal te biznesit.

Ndodhet te pelqyer si nga vendasit ashtu edhe te huajt dhe ne nje distance te afert me bregun e detit.

Ka akses te lehte ne rrugen Qafe Bote, rrugen Venecia, rrugen Bajram Curri etj.

Kjo prone eshte e pershtatshme per biznese te ndryshme si restorant, bar kafe, piceri, ambient zyrash per sherbime turistike etj.

E pajisur me dokumenta te rregullta pronesie.

 

 Cmimi 230.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën