Garsoniere per shitje ne zonen e plazhit ne Golem (GLS-319-1S)

ID GLS-319-1S
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 25.000 Euro
Kati 6
Sipërfaqe m2 52.51 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Golem
Adresa

Garsoniere per shitje ne zonen e plazhit ne Golem.

Ndodhet ne katin 6-te te nje pallati te ri.

Shtepia ka nje siperfaqe prej 52 m2 e organizuar ne nje ambient te hapur me kuzhine dhe nje tualet.

Ofrohet e mobiluar me nje arredim modern. Shtepia eshte e shtruar me pllaka dhe ka drite natyrale gjate gjithe dites.

Orientimi i apartamentin eshte nga perendimi.

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

Zona eshte e qete dhe ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese komode ne bregdet.

Ka akses ne rrugen Qemal Stafa dhe rrugen dytesore Durres-Kavaje.

Prona eshte e pajisur me certifikate pronesie.

 

Cmimi 25.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e plazhit ne Golem.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri
Në Shitje GLS-419-1S 35.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e plazhit ne Golem. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe ...

Garsonjere per shitje ne nje kompleks te ri pallatesh ne Golem.

Banesa pozicionohet ne katin e pa
Në Shitje GLS-617-1L 26.000 €

Garsonjere per shitje ne nje kompleks te ri pallatesh ne Golem. Banesa pozicionohet ne katin e pare te banimit te ...