Hapesire e madhe per dyqan ne shitje ne qytetin e Rreshenit, Mirdite (RRS-101-1)

ID RRS-101-1
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 600.000
Sipërfaqe m2 1050
Tualete 0
Parkim Jo
Qyteti Mirdite
Adresa Rreshen

 

Hapesire e madhe per dyqan per shitje ose qera.
Kjo prone eshte perafersisht 1050 m2 ndodhet ne qytetin e Rreshenit, te rrethit te Mirdites. Ndodhet 3 km larg nga autostrada nacionale Durres-Kukes dhe 100 km larg nga autostrada Rreshen-Maqedoni. Pjesa e katit dyte te kesaj ndertese te re, qe mund te krijohet cdo lloji biznesi si shopping center, business center,supermarket i madh  pse jo edhe  filiali i nje banke , ne kete qytet te vogel por me shume interes.Ne pjesen e jashtme ka dhe lulishten e saj private qe perfshihet ne kete cmim. Gjithashtu ka dhe hipoteken dhe te gjithe dokumentacionin e nevojshem.

Cmimi per shitje 600.000 €

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën