Hotel dhe bar kafe per shitje ne zonen e Plazhit ne Durres

ID DRS-317-1a
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 200.000 Euro
Sipërfaqe m2 253+110 m2
Tualete 7
Parkim Jo
Qyteti Durres
Adresa Plazhi Durres

Shitet hotel bashke me bar kafe ne katin e pare ne zonen e Plazhit ne Durres.

I pozicionuar buze rruges kryesore me akses te lehte si ne pjesen e plazhit ashtu edhe ne rruget lidhese.

Zona eshte me infrastrukture te rregullt , shume prane stacioneve te autobuzave urban dhe nderurban, ne afersi me restorante dhe komplekse te njohura me kete zone te Durresit.

Ndodhet ne ane te rruges vetem pak metra larg detit , ndarese me zonen e bregdetit eshte rruga nacionale.

Me nje siperfaqe trualli prej 110 m2 dhe siperfaqe ndertimi 253 m2.

Siperfaqja e ndertimit ndahet ne 71 m2 kati i pare ku ofrhet bar kafe ne gjendje shume te mire, dhe 2 katet e tjera jane nga 91 m2 te cilat sherbejne si hotel me 6 dhoma te bollshme .

Struktura e themeleve dhe kolonave ben te mundur mundesine edhe per 3 kate te tjera shtese.

Biznesi eshte ne gjendje pune dhe ofrohet i mobiluar sic eshte aktualisht.

Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe me kerkese te larte ne te gjitha sezonet. 

E pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi 200.000 Euro

 

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën