Hotel me qira ne Sarande

ID SRR-520-1a
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 3600
Sipërfaqe m2 1300 m2
Tualete 0
Parkim Po
Qyteti Sarande
Adresa Sarande

Hotel me 4 katesh me qira ne Sarande.
I investuar kohet e fundit dhe me kushte shume moderne, me pamje nga deti, vetem 5 min larg nga plazhi dhe 1.4 km nga qendra e qytetit.

Siperfaqe ndertimi prej rreth 1300 m2 dhe siperfaqe perreth prej rreth 1200 m2 , kjo ndertese ofron 24 dhoma te kompletuara prej te cilave 3 prej tyre jane model 1+1 , bar dhe restorant te ndare ne 2 hapesira te ndryshme te rrethuara me gjelberim , parkim per makina dhe dalje direkte ne rruge.

Hoteli eshte ne gjendje shume te mire, me arredim cilesor si ne dhoma si ne pjeset e bar- restorantit.

 

 

Cmimi 43.000 Euro/vit

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën