Hotel per shitje ne zonen e Golemit ne Durres

ID GLS-1219-1T
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 1.700.000 Euro
Sipërfaqe m2 3000
Tualete 0
Parkim Jo
Qyteti Golem
Adresa Rruga Fan Noli

Hotel per shitje prane rruges Fan Noli ne Golem.
Prona ka nje siperfaqe totale ndertim prej 4500 m2.
Objekti eshte i organizuar ne 5 kate te cilat ofrojne ambiente si: Duplex, papafingo, apartamente, bodrum etj.
Momentalisht prona eshte ne faze ndertimi gje qe mund ta tregojne qarte edhe fotot.
Ndertimi eshte mjaft cilesor dhe i sigurt pasi jane perdorur materiale ndertimi mjaft te mira. 
Hoteli eshte projektuar per tju ardhur ne ndihme vizitoreve dhe per te permbushur kerkesat e tregut.
Prona eshte dizenjuar ne menyre te tille qe te kete poste parkimi prane saj, restorant, kafene dhe nje pishine.
Distanca prej 150 m nga bregdeti i ofron ketij ambienti lehtesira mjaft te medha aksesi ne plazh.
Ka akses te lehte ne gjithe vijen bregdetare, ne rrugen e Plazhit, rrugen Qemal Stafa dhe rrugeve te tjera lidhese.
Hoteli ofrohet i paperfunduar dhe disponon hipoteke karabina.


Cmimi: 1.700.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën