Hotel per shitje ne zonen e Qerretit ne Kavaje

ID KVS-1222-1A
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 680.000 euro
Kati 3
Sipërfaqe m2 564.56 m2
Dhoma 9
Tualete 9
Ballkone 9
Parkim Po
Qyteti Kavaje
Adresa Rruga e Fshatrave Turistike, Qerret

Hotel per shitje prane rruges se Fshatrave Turistike ne zonen e Qerretit ne Kavaje.
Ka nje siperfaqe totale ndertimi prej 564.56 m2 dhe siperfaqe trualli prej 286.40m2.
Kati perdhe ka nje siperfaqe prej 174.2 m2 dhe ofron nje hapsire open space per shfrytezim si bar restorant.
Kati i pare ka nje siperfaqe prej 195.27 m2 dhe ofron 5 dhoma gjumi, secila me tualet te vecante dhe 6 ballkone.
Kati i dyte gjithashtu ka nje siperfaqe prej 195.27 m2 dhe ofron po ashtu 5 dhoma, secila me nga nje tualet dhe 6 ballkone.
Dhomat ofrohen te mobiluara dhe secila eshte e pajisur me kondicioner.
Oborri eshte i bollshem dhe ofron mundesi parkimi, si dhe mundesi per ndertimin e nje pishine.
Zona perreth eshte mjaft e zhvilluar, vila ka akses te lehte ne rrugen kryesore dhe ndodhet 300m larg detit.
Eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 680.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën