Kapanon industrial per shitje prane autostrades Lezhe-Shkoder

ID SHS-721-1A
Lloji prones Magazine-Depo
Status Në Shitje
Çmimi € 800.000
Sipërfaqe m2 1560 m2
Lartesia 7
Shperndarja 4
Tualete 1
Parkim Po
Qyteti Shkoder
Adresa Vau i Dejes


Kapano per shitje ne Bushat prane autostrades Lezhe-Shkoder.
Objekti ndodhet 20 km larg hyrjes se Shkodres, i pozicionuar ne rruge kryesore.
Siperfaqja totale eshte 1560 m2, me lartesi 7 m e cila perfshin 4 zyra ku njera nga zyrat eshte 70 m2 dhe zyrat e tjera se bashku perbejne nje siperfaqe prej 120 m2, parking me siperfaqe 700 m2, oborr me 100 m2 siperfaqe, kafeteria eshte 25 m2.
Mbas kapanonit ndodhen 2 magazina ku magazine 1 ka siperfaqe 100 m2 dhe magazine 2 ka siperfaqe 9 m2.
Rruga e sherbimit mbas kapanonit ka nje siperfaqe prej 300 m2.
Porta kryesore eshte automatike dhe eshte vetem 10 m larg struktures.
Porta e hyrjes eshte 4 m e gjere dhe 4.6 m e gjate.
Ka WIFI me fibra dhe sistem kamerash.
Prona ofrohet me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 800.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën