Kapanon me qira shume prane Portit ne Durres

ID DRR-220-1a
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 3500 Euro
Sipërfaqe m2 600 m2
Lartesia 12
Shperndarja 1
Tualete 0
Parkim Po
Qyteti Durres
Adresa Durres

Ambient kapanon me qira ne krah te rruges ne dalje te Durresit.
E pozicionuar ne nje vend mjaft te favorshem duke dhene mudesine e nje aksesi te shpejt dhe mundesie reklamimi shume te mire, ambienti prej 600 m2 te brendshme  dhe 500 m2 oborr mund te perdoret jo vetem per magazine por edhe per aktivitet te tjera tregtare qe ju nevojitet ekspozim dhe reklamim.
E ndertuar me panel sanduic, e rrethuar me porte dhe me nje strukture te rregullte.
Lartesia ne kulm 12 m , ka te gjitha instalimet elektrike dhe hidraulike te nevojshme, sistem tre fazor.
Mundesi parkimi ne pjesen e oborrit edhe per mjetet e tonazhit te rende.
Afersi me hyrjen e portit te Durresit dhe me akses shume te lehte, gjithashtu akses te lehte per ne autostraden Durres –Tirane.
Cmimi 3500 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën