Kapanon per shitje shume prane Portit ne Durres

ID DRS-521-18A
Lloji prones Magazine-Depo
Status Në Shitje
Çmimi € 1.200.000
Sipërfaqe m2 605 m2
Lartesia 12
Shperndarja 1
Tualete 0
Parkim Po
Qyteti Durres
Adresa Durres

Ambient kapanon per shitje ne krah te rruges ne dalje te Durresit.

Zona lejon ndertime deri ne 6 kate me intensitet ndertimi 2.7 . 
E pozicionuar ne nje vend mjaft te favorshem duke dhene mudesine e nje aksesi te shpejt dhe mundesie reklamimi shume te mire, parcela e tokes ka siperfaqe 1056 m2 e regjistruar si truall dhe siperfaqe nderitimi  605 m2 qe mund te perdoret jo vetem per magazine por edhe per aktivitet te tjera tregtare qe ju nevojitet ekspozim dhe reklamim.
E ndertuar me panel sanduic, e rrethuar me porte dhe me nje strukture te rregullte.
Lartesia ne kulm 12 m , ka te gjitha instalimet elektrike dhe hidraulike te nevojshme, sistem tre fazor.
Mundesi parkimi ne pjesen e oborrit edhe per mjetet e tonazhit te rende.
Afersi me hyrjen e portit te Durresit dhe me akses shume te lehte, gjithashtu akses te lehte per ne autostraden Durres –Tirane.
Cmimi 1.200.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën