Magazina per shitje ne zonen e Xhafzotaj ne Shijak

ID DRS-724-1Z
Lloji prones Magazine-Depo
Status Në Shitje
Çmimi € 700.000
Sipërfaqe m2 670
Lartesia
Shperndarja
Tualete 2
Parkim Po
Qyteti Durres
Adresa Xhafzotaj, Shijak

Magazina per shitje ne zonen e Xhafzotaj, ne aksin Shijak-Durres.
Ka nje siperfaqe te pergjithshme trualli prej 1500m2 dhe siperfaqe ndertimi per te dy ndertesat prej 670m2.
Njera nga godinat ka siperfaqe prej 300m2, ndersa godina tjeter ka siperfaqe prej 370m2, me lartesi 4.5m.
Secila nga godinat i ka themelet per ndertim deri ne 4 kate.
Eshte mundesi shume e mire investimi dhe eshte e pershtatshme per fasoneri, magazinim mallrash.
Magazinat jane te pozicionuara buze rruges kryesore me akses te lehte nga trajleri, dhe makinerit e medha.
Zona eshte e aksesueshme dhe ka akses te shpejt me zonen e Fllakes, zonen e Durresit, autostraden Tirane-Durres etj.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi 700.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën