Magazina per shitje ne zonen e Saukut ne Tirane

ID TRS-224-13X
Lloji prones Magazine-Depo
Status Në Shitje
Çmimi € 250.000
Sipërfaqe m2 300
Lartesia
Shperndarja 2
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Bektash Berberi

Dy magazina per shitje ne rrugen Bektash Berberi ne Tirane. 
Njera nga magazinat ofron nje siperfaqe prej 200 m2.
Organizohet ne nje ambient open space dhe nje tualet. 
Magazina e dyte ofron nje siperfaqe prej 100 m2 dhe organizohet ne nje ambient open space.
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga nje kondicioner te vendosur ne ambientin kryesor te magazines me siperfaqe 200 m2.
Ne dispozicion te magazinave eshte dhe nje oborr prej 150 m2 e cila ofron dhe hapesire parkimi. 
Pjesa e perparme e magazinave eshte e veshur me vetrate xhame duke dhene mundesi te mira reklamimi. 
Jane te pershtatshme per biznesese te ndryshme si magazinim, mobileri, fasoneri e shume te tjera. 
Magazinat ndodhen ne nje zone te zhvilluar me pamje nga autostrada Tirane-Elbasan, te preferuar nga vendasit dhe te huajte.
Zona ka askes te menjeheshme ne zonen e Saukut, ne zonen e TEG-ut dhe ne autostraden Tirane-Elbasan.
Pronat jane ne process hipotekimi.


Cmimi: 250.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën