Magazine dy kateshe per qira ne zonen e Vaqarrit ne Tirane

ID TRR-923-10X
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 5000
Sipërfaqe m2 1500
Lartesia 7
Shperndarja
Tualete 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Vaqarr

Magazine dy kateshe me qira ne zonen e Vaqarrit ne Tirane. 
Magazina ofron nje siperfaqe prej 1500 m2 dhe lartesi prej 6.9m.
Nje pjese e katit te dyte ofron 6 ambiente zyrash me nje siperfaqe prej 200 m2. 
Dy katet lidhen me ane te nje shkalle te brendshme.
Magazina ofrohet pjeserisht e mobiluar, ndodhet ne gjendje shume te mire dhe i ka te gjitha instalimet hidraulike dhe elektrike.
Ndertesa ofron mundesi te mira reklamimi dhe mund te perdoret per shumellojshmeri biznesesh.
Zona ka dalje te menjehershme ne zonen e Sharres, ne zonen e Yzberishtit dhe ne zonen e Kombinatit.


Cmimi: 5000 euro/muaj  (tatami i perfshire)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën