Magazine me qera ne Autostraden Durres-Tirane ne Durres (DRR-219-1L)

ID DRS-219-1L
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 2800 Euro
Sipërfaqe m2 2050 m2
Lartesia 5
Shperndarja 3
Tualete 0
Parkim Po
Qyteti Durres
Adresa Durres, Sukth

Godine 3-kateshe me qera ne zonen e Sukthit ne Durres.

Pozicioniohet ne krahe te rruges kryesore me akses direkt ne te.

Ofron siperfaqe toke prej 850m2 dhe siperfaqe totale ndertimi  prej 1200m2 te organizuar ne 3 kate me planimetri te njejte.

Kati -1 eshte  gjysem bodrum  i organizuar ne open space me lartesi 3.70m.

Kati perdhes eshte open space i ndare me kollona me lartesi 4.5m dhe i rrethuar me vertata xhami.

Kati 1-re eshte gjithashtu open space i ndare me kollona me lartesi 4m dhe me fasad xhami.

Magazina furnizohet me uje te pijshem dhe energji elektrike 24-ore me linje 3-fazore.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per kompani te ndryshme prodhimi e perpunimi konfeksionesh, fasoneri, magazinim, show room, firme shperndarje etj.

Zona perreth eshte e qete, shume e zhvilluar dhe e mbushur plot me firma e kompani te ndryshme.

Keni mundesi per parkimin e disa makinave ose kamioneve ne pjesen e oborrit te magazines.

Cmimi: 2800 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën