Magazine me qera ne Mezez ne Tirane (TRR-419-56S)

ID TRR-419-56S
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 1600 Euro
Sipërfaqe m2 1500 m2
Lartesia 5
Shperndarja 2
Tualete 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Kashar, Mezez

Magazine me qera ne Mezez, ne rrugen 7 Nentori ne Tirane.

Ka nje siperfaqe trualli prej 1500 m2, ku siperfaqe ndertese jane 900 m2 dhe oborr ne pjesen perpara prej 500 m2.

Magazina organizohet ne nje ambient te hapur dhe ka nje lartesi prej 4.70 m. Ne pjesen e oborrit mund te parkohen kamiona te permasave te ndryshme, furgona, autovetura etj. 

Ndertesa eshte e ndar ne dy pjese te lidhura se bashku, ku 400 m2 eshte e rrethuar me mur ndersa pjesa tjeter eshte llamarine.

Magazina eshte e pershtashme per aktiviteti te ndryshme si: servis makinash, fasoneri, magazinim, firme prodhimi etj. 

Zona eshte e rrethuar me kompani dhe biznese te ndryshme qe operojne aktivitetin e tyre.

Ka akses ne rrugen Gani Toptani, zonen e Kasharit, zonen e Yzberishtit etj.

 

Cmimi 1600 Euro/Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Magazine me qera ne rrugen e Limuthit ne Tirane.
Pozicionohet buze rruge kryesore ne nje bllok maga
Me Qira 416-16b 1500 €

Magazine me qera ne rrugen e Limuthit ne Tirane. Pozicionohet buze rruge kryesore ne nje bllok magazinash ne mes te ...