Magazine me qera ne rrugen Siri Kodra ne Tirane, (TRR-518-40d)

ID TRR-518-40d
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 4500 Euro
Sipërfaqe m2 1200 m2
Lartesia 0
Shperndarja 3
Tualete 4
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Si Kodra

Magazine me qera ne rrugen Siri Kodra ne Tirane.

Magazina ka nje siperfaqe prej 1200 m2 e shperndare ne dy kate.

Kati i pare ka siperfaqe 700 m2 dhe organizohet ne dy ambiente te medha dhe dy tualete.

Kati i dyte eshte 500 m2 dhe eshte i shperndare ne nje ambient te madh dhe dy tualete.

Magazina eshte e rikonstruktuar  dhe ne gjendje shume te mire.

Ka mundesi shume te mira reklamimi pasi pozicionohet buze rruges kryesore.

Mund te perdoret per aktivitete te ndyrshme  si rrobaqepesi, restorant etj.

Zona eshte e qete dhe ka akses te lehte ne Bulevardin Zogu i Pare.

Mundesi parkimi per dy makina.

 

Cmimi 4500 Euro/muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën