Magazine me qera prane City Park ne krah te autostrades Tirane - Durres (TRR-416-16b)

ID TRR-416-16b
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 1500 Euro
Sipërfaqe m2 1100 m2
Lartesia 0
Shperndarja 1
Tualete 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Limuthit

Magazine me qera ne rrugen e Limuthit ne Tirane.

Pozicionohet buze rruge kryesore ne nje bllok magazinash ne mes te zones se Vores dhe Kasharit.

Magazina ka siperfaqe prej 1100 m2 dhe brenda saj perfshihen zyra rreth 200 m2, 2 tualete dhe pjesa tjeter eshte open space.

Dimensionet e magazines jane 60 metra e gjate dhe 18 metra e gjere. Lartesia e saj eshte 6 metra deri ne 8.8 metra ne kulm.

Avantazhi i kesaj prone eshte se mund te aksesohet nga te dy anet e autostrades si dhe ne rrugen dytesore.

Magazina eshte shume e pershtatshme per fasoneri te ndryshme, magazinim produkti, firma prodhimi apo sherbimi etj.

Zona eshte e qete dhe njihet si nje nga zonat me te medha industriale ne vend me nje distance prej 12 km larg qendres se Tiranes. Prane saj do te gjeni shume kompani dhe firma te ndryshme nga me te njohurat si shqiptare ashtu edhe te huaja.

Cmimi 1500 Euro / muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Magazine me qera ne Mezez, ne rrugen 7 Nentori ne Tirane.

Ka nje siperfaqe trualli prej 1500 m2,
Me Qira 419-56S 1600 €

Magazine me qera ne Mezez, ne rrugen 7 Nentori ne Tirane. Ka nje siperfaqe trualli prej 1500 m2, ku siperfaqe ...