Magazine me qera prane spitalit Amerikan 3 ne Tirane

ID TRR-1019-47T
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 1200
Sipërfaqe m2 1200
Lartesia 4
Shperndarja
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Misto Mame

Magazine me qera ne zonen Misto Mame ne Tirane.
Me ne siperfaqe totale prej 1200 m2 prona organizohet ne: kapanon me siperfaqe prej 500 m2 dhe ambient i jashtem me siperfaqe 700 m2.
Ambienti eshte mjaft i pershtatshem per aktivitete te ndryshme si: magazinim produktesh, fasoneri etj.
Magazina ka nje lartesi prej 4.2 m dhe mund te jete e aksesueshme edhe nga makina te tonazhit te rende.
Ka akses te lehte ne rrugen e Kavajes, zonen e Kombinatit dhe zonave te tjera perreth.


Cmimi: 1200 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën