Magazine ne shitje me cmim okazion ne zonen e Astirit ne Tirane

ID TRS-223-51Z
Lloji prones Magazine-Depo
Status Në Shitje
Çmimi € 149.000
Sipërfaqe m2 316.87
Lartesia
Shperndarja 1
Tualete 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Teodor Keko

Okazion!

Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen Teodor Keko, ne zonen e Astirit ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e nendheshem te nje pallati te ri, me siperfaqe totale 316.87m2 dhe siperfaqe te brendshme 288.1m2.
Aktualisht ambienti funksionon si magazinim dhe eshte e organizuar ne ambient open space.
Eshte e pershtatshem per magazinim, punishte, pasticeri,garazhe per parkim, lavazh etj.
Aksesi ne magazine eshte i realizueshem nga pjesa e hyrjes se parkimit, dhe  nga ashensori qe zbret direkt ne magazine.
Magazina eshte e pajisur me linjen trefazor per shperndarjen e energjise elektrike.
Mgazina eshte pjese e nje pallati te pajisur me ashensor, adminstrim dhe siguri. 
Pallati eshte i pajisur buze rruges kryesore, me akses direkt nga rruga Teodor Keko
Zona lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si rruga Dritan Hoxha, zonen e Yzberishtit, Ish fushen e Aviacionit etj.
Ambjenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi: 470 euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen Benjamin Kruta, pjese e Kompleksit Turdiu, ne Tirane.
Ambjenti
Në Shitje 223-23Z 155.000 €

Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen Benjamin Kruta, pjese e Kompleksit Turdiu, ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e ...