Magazine ne shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane

ID TRS-323-15Z
Lloji prones Magazine-Depo
Status Në Shitje
Çmimi € 250.000
Sipërfaqe m2 205
Lartesia 3
Shperndarja 3
Tualete 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Durresit

Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen e Durresit,  ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e nendheshem te nje pallati te ri, me siperfaqe totale 205m2 .
Aktualisht ambienti funksionon si zyre dhe eshte e organizuar ne ambient open space, nje ambient i ndare, nje depo, nje ambient recepsioni dhe dy tualete.
Eshte e pershtatshem per magazinim, punishte, pasticeri, zyre.
Magazina eshte e pajisur me linjen trefazor per shperndarjen e energjise elektrike.
Mgazina eshte pjese e nje pallati te pajisur me ashensor, adminstrim dhe siguri. 
Zona lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si rruga Dritan Hoxha, rruga Muhamet Gjollesha, Qendren e Tiranes etj.
Ambjenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi 1250 euro/m2.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën