Magazine ne shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane

ID TRS-323-17Z
Lloji prones Magazine-Depo
Status Në Shitje
Çmimi € 39.000
Sipërfaqe m2 62.42
Lartesia
Shperndarja 3
Tualete 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Don Bosko


Magazine ne shitje ne rrugen Don Bosko, prane Kishes, ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e nendheshem te nje pallati te ri, me siperfaqe totale 62.42m2 .
Aktualisht ambienti funksionon si parkim, dhe eshte e organizuar si 3 parkime, ku secili ka nje siperfaqe perkatesisht 23.31m2, 20,07m2, 19.04m2.
Eshte e pershtatshem per magazinim, punishte, por dhe per parkim sic eshte dhe aktualisht.
Secili nga parkimet funksionon si garazh me qepen dhe pozicionimi ngjitur me njeri tjetrin eshte mundesi shume e mire magazinimi.
Eshte pjese e nje pallati te pajisur me ashensor, adminstrim dhe siguri. 
Mund te shiten si parkime vec e vec por dhe te tre bashke si magazine.
Zona lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si rruga Dritan Hoxha, rrugen Jordan Misja, rrugen Mine Peza, rrugen Albonopoli etj.
Ambjenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor me emertimin Garazh.

Cmimi 13.000 euro/garazhi.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Magazine ne shitje ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane.
Ndodhet ne katin -1 te nje pallati te ri.
Ofron
Në Shitje 1122-28G 30.000 €

Magazine ne shitje ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane. Ndodhet ne katin -1 te nje pallati te ri. Ofron nje siperfaqae ...