Magazine ne shitje prane sheshit Wilson ne Tirane

ID TRS-1122-28G
Lloji prones Magazine-Depo
Status Në Shitje
Çmimi € 30.000 Euro
Sipërfaqe m2 30 m2
Lartesia
Shperndarja 1
Tualete 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ymer Kurti

Magazine ne shitje ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane.
Ndodhet ne katin -1 te nje pallati te ri.
Ofron nje siperfaqae prej 30 m2 dhe nje lartesi 3m.
Ambienti eshte I organizuar ne ambient open space ne kushte te mira.
Mund te perdoret si vend parkimi, magazine, depo etj.
Zona eshte shume e zhvilluar dhe ka akses direkt me sheshin Wilson, Liqenin artificial, 
zonen e Bllokut etj.

Disponon certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi 30.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën