Magazine ne shitje tek Ish Fusha e Aviacionit ne Tirane

ID TRS-223-23Z
Lloji prones Magazine-Depo
Status Në Shitje
Çmimi € 155.000
Sipërfaqe m2 281
Lartesia
Shperndarja
Tualete 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Benjamin Kruta

Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen Benjamin Kruta, pjese e Kompleksit Turdiu, ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e nendheshem te nje pallati te ri, me siperfaqe 269m2.
Aktualisht ambienti funksionon si punishte dhe eshte e organizuar ne ambient open space, tualet, zyre.
Eshte e pershtatshem per magazinim, punishte, pasticeri,garazhe per parkim, lavazh etj.
Aksesi ne magazine eshte i realizueshem nga pjesa e hyrjes se parkimit.
Gjithashtu ne cmim eshte i perfshire dhe nje post parkimi me siperfaqe 12m2 ngjitur me magazinen.
Magazina eshte e pajisur me linjen trefazor per shperndarjen e energjise elektrike.
Mgazina eshte pjese e nje pallati te pajisur me ashensor, adminstrim dhe siguri. 
Pallati eshte pjese e nje kompleksi te gjelberuar te perbere nga 7 godina.
Zona lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si rruga Dritan Hoxha, ish Parkun, Ish fushen e Aviacionit etj.
Ambjenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor me emertimin depo, gjithashtu dhe parkimi eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor me emertimin garazh.

Cmimi: 155.000 euro.
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Okazion!

Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen Teodor Keko, ne zonen e Astirit ne Tirane.
Ambjenti
Në Shitje 223-51Z 149.000 €

Okazion! Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen Teodor Keko, ne zonen e Astirit ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e ...