Magazine per qira ne rrugen Siri Kodra ne Tirane

ID TRR-322-55V
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 3600 Euro
Sipërfaqe m2 1500 m2
Lartesia
Shperndarja 10
Tualete 6
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Siri Kodra

Magazine 3-kateshe per qira prane rruges Ferit Xhajko ne Tirane.

Organizohet ne 3 ambiente te medha open space, 9 ambiente me te vogla, 4 tualete, oborr i brendshem dhe oborr per vend parkimi.

Magazina eshte mjaft e pershtatshme per shumellojshmeri aktivitetesh si fasoneri, linje prodhimi dhe magazinim produktesh.

Ofron siguri me kamera, ashensor industrial vende parkimi dhe akses per kamione.

Ka akses direkt ne rrugen Ferit Xhajko, Bulevardin e RI dhe prane Bulevardit Zogu I.

Cmimi: 3600 Euro/ Muaj , Tatimi i perfshire ne cmim

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën