Magazine per shitje ne qytetin e Elbasanit

ID ELS-322-1V
Lloji prones Magazine-Depo
Status Në Shitje
Çmimi € .
Sipërfaqe m2 957.5 m2
Lartesia
Shperndarja 5
Tualete 0
Parkim Po
Qyteti Elbasan
Adresa Shefikat Sefa

Magazine ne shitje prane rruges Qemal Stafa ne Elbasan.

Ka nje siperfaqe prej 957.5 m2 te ndare ne dy kate dhe me dy hyrje te vecanta.

Ambienti organizohet ne 4 ambiente magazinimi, 6 zyra te vogla dhe 2 tualete.

Magazina eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi si linje prodhimi, fabrike, magazinim produktesh etj.

Ndodhet ne nje zone mjaft te qete dhe me dalje direkt nga qyteti.

E pajisur me certifikate pronesie.

Cmimi: .

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën