Magazine per shitje ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane

ID TRS-424-13X
Lloji prones Magazine-Depo
Status Në Shitje
Çmimi € 107.900
Sipërfaqe m2 130
Lartesia 5
Shperndarja 2
Tualete 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Frosina Plaku

Magazine per shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. 
Magazina pozicionohet ne katin -1 te nje pallati te ri me ashensor. 
Ofron nje siperfaqe prej 130 m2 dhe nje lartesi prej 5 metrash.
Eshte e organizuar ne nje ambient open space dhe nje zyre. 
Magazina mund te aksesohet si nga parkimi ashtu dhe nga ashensori i pallatit. 
I ofron te gjitha instalimet elektrike dhe hidraulike. 
Bashke me magazinen shiten dhe dy poste parkimi ne katin -1.
Magazina eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi si: magazinim, depo farmaceutike, garazhde e shume te tjera. 
Ndodhet ne nje zone te zhvilluar me shume biznese e facilitete prane. 
Zona ka dalje te menjehershme ne zonen e 21 Dhjetorit, ne rrugen Artan Lenja, ne rrugen e Kavajes dhe ne zonen e Zogut te Zi.
Prona disponon dokumentacion te rregullt pronesie. 


Cmimi: 830 euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën