Ndertese 2-kateshe per shitje ne zonen e Lezhes

ID LES-1021-1A
Lloji prones Magazine-Depo
Status Në Shitje
Çmimi € 400.000
Sipërfaqe m2 293
Lartesia
Shperndarja 4
Tualete 2
Parkim Po
Qyteti Lezhe
Adresa Rruga Lezhe-Vau i Dejes

Magazine per shitje tek rruga Lezhe-Vau i Dejes ne Lezhe.
Ndertesa e ndare ne 2 kate dhe me siperfaqe ndertimi 293 m2 dhe siperfaqe trualli 1860 m2 organizohet ne:
Kati I ka dy kapanone dhe ne mes ka shkallet qe shkojne lart.
Kati II ka nje kapanon ndersa gjysma tjeter e nderteses ka dhoma dhe 2 banjo.
Nga jashte eshte ristrukturuar me dritare te reja dhe eshte e suvatuar.
Sistemi hidraulik dhe elektrik duhen bere.
Ne oborr ka pus me shpim dhe ka edhe nje gjenerator elektrik per vazhdimesi te rrymes ne rast shkeputje dritash.
Eshte 2 km larg nga qendra e qytetit.
Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 400.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën