Ndertese 3 kateshe ne shitje prane Kalase ne Elbasan

ID ELS-120-1S
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 1.200.000
Sipërfaqe m2 358
Tualete 5
Parkim Po
Qyteti Elbasan
Adresa Elbasan

Shitet ndertese 3 kateshe ne rrugen Xhaferr Kongoli ne Elbasan.
Ka nje siperfaqe trualli prej 358 m2 dhe siperfaqe totale ndertimi prej 1129 m2.
Vila  eshte ndertuar ne vitin 2006 me punime teper cilesore te detajuara sipas arkitektit.
Ofrohet e mobiluar dhe eshte e ndare ne 3 kate si meposhte:
Kati nentoke eshte bodrum.
Kati perdhe eshte open space me tre tualete.
Kati pare funksionon si lokal dasmash dhe organizohet ne ambient te hapur.
Kati pafingo eshte per banim dhe eshte i ndare ne aneks, kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone dhe 2 tualete.
Sistemi i kondicionimit eshte qendror.
Ndertesa eshte shume e pershtatshme per biznese te ndryshme: hotel, restorant etj.
Pozicionimi i viles ne qender te qytetit e ben nje mundesi te shkelqyer per investim per te ardhmen.
Ka akses ne ne Bulevardin Qemal Stafa, rrugen Kole Papajani, rrugen Rinia etj.
Prona disponon dokument te rregullt hipotekor.

Cmimi 1.200.000 Euro  

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën