Objekt per shitje ne Drize ne Fier

ID FRS-1121-1N
Lloji prones Magazine-Depo
Status Në Shitje
Çmimi € 1.500.000
Sipërfaqe m2 8758.75
Lartesia
Shperndarja
Tualete 0
Parkim Po
Qyteti Fier
Adresa Drize

Magazine industriale dhe truall per shitje ne Drize ne Fier.
Siperfaqja e truallit eshte 8758.75 m2 ndersa siperfaqja e ndertimit ka nje hapesire prej 3014.5 m2.
Ndodhet shume prane rruges kryesore dhe eshte e pershtatshme per prodhime kimikatesh dhe me shume.

Cmimi: 1.500.000 euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën