Shtepi dhe toke per shitje ne Borsh

ID QRS-1021-1A
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 270.000
Sipërfaqe m2 300 +1200 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Qeparo
Adresa Rruga e Plazhit

Shtepi dhe toke per shitje prane plazhit ne Borsh.
Fshati i Borshit karakterizohet nga elemente natyrore te cilat jane kyc per zhvillim e turizmit ne bregdetin Shqiptar.
Pikerisht ne kete fshat, 3 minuta larg detit te pafund, shtrihet 300 m2 truall me mundesi ndertimi dhe 1200 m2 ullishte.
Po ashtu ndodhet edhe nje ndertese 1-kateshe me 128 m2 siperfaqe, e cila ofron komoditet.
Prona eshte e rrethuar me banesa te tjere perreth dhe nga mbrapa ka malin.
Eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 270.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën