Shtepi private 1-katshe per shitje ne zonen e Institutit, Tirane.

ID TRS-124-31G
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 150.000
Sipërfaqe m2 360+177
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Adem Shehu

Shtepi private ne shitje prane Ures se Institutit ne rrugen Adem Shehu, Tirane
Vila ka nje siperfaqe toke prej 360m2 toke dhe siperfaqe ndertimi prej 177.3 m2 te organizuar ne 1 sallon + kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe verande, 2 depo dhe 1 garazh
Shtepia eshte ne gjendje te mire, e shtruar me pllaka.
Ofrohet e mobiluar dhe e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.
Oborri ofron vendparkim per deri ne 2 makina.
Zona eshte e qete dhe ka akses te shpejte me Kthesen e Kamzes, Unazen e Madhe dhe Kamzen.
Prona disponon certifikate pronesie .

Cmimi: 150.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Banese 1-kateshe per shitje ne rrugen Rreze Drite ne Tirane.

Pozicionohet ne krah te rruges kryes
Në Shitje 618-16a 160.000 €

Banese 1-kateshe per shitje ne rrugen Rreze Drite ne Tirane. Pozicionohet ne krah te rruges kryesore, ne njesine ...