Shtepi private dhe toke per shitje ne Elbasan

ID ELS-124-1A
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 120.000
Sipërfaqe m2 120m2 + 300m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Elbasan
Adresa Seferan, Elbasan

Shtepi private dhe toke per shitje ne fshatin Sefaran, pjese e qytetit te Elbasanit.
Ofron nje siperfaqe ndertimi prej 120m2, siperfaqe trualli prej 300m2 si dhe nje siperfaqe toke rreth 11.600m2 e mbjelle kryesisht me ullinj dhe nje pjese me mandarina.
Shtepia eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet.
Ofrohet e mobiluar dhe e pajisur me kondicioner ne sallon dhe ne 2 dhomat e gjumit per te mundesuar ngrohjen dhe ftohjen e shtepise.
Zona perreth eshte e zhvilluar dhe me infrastrukture te rregullt.
Prona ndodhet shume prane liqenit te Seferanit dhe ka nje pamje te lire dhe te bukur.
Eshte e pajisur me certificate te rregullt pronesie.

Cmimi: 120.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën