Toke dhe ndertese 2 kateshe ne shitje ne Komunen e Berzhites ne Tirane (TRS-1218-8E)

ID TRS-1218-8E
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 600.000 Euro
Sipërfaqe m2 2000 m2
Qyteti Tirane
Adresa Dobresh

Toke dhe ndertese dy kateshe ne shitje ne fshatin Dobresh te Komunes Berzhite.

Toka ka nje siperfaqe prej 2000 m2 dhe siperfaqja e ndertimit eshte 1260 m2.

Godina perbehet nga nje kat nentoke dhe nje kat perdhe. Lartesia e kateve eshte 6 m. Te dyja katet jane hapesire e perbashket.

Themelet e nderteses jane bere per 5 kate ndertim.

Perben nje mundesi shume te mire investimi sepse ndodhet buze rruges kryesore. 

Ka akses te lehte ne Autostraden Tirane Elbasan dhe ne zonen e Mulletit.

Prona eshte ne procesin e fundit te hipotekimit.

 

Cmimi: 600.000 Euro

 

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën