Toke dhe ndertese 4-kateshe per shitje ne Strume, Fier (FRS-819-1L)

ID FRS-819-1L
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 550.000 Euro
Sipërfaqe m2 4761.1 m2
Qyteti Fier
Adresa Strume, Fier

Toke dhe ndertese 4-kateshe per shitje ne rrethin e Fierit.

Ofron siperfaqe toke prej 3500 m2, siperfaqe trualli prej 500 m2 dhe siperfaqe ndertimi 761.1 m2 te organizuar ne 4 kate si me poshte:

Kati i pare me siperfaqe 195.1 dhe kati dyte me siperfaqe 210.2 m2 jane ne gjendje funksionale si bar-restorant.

Kati trete me siperfaqe 228.2 m2 dhe kati katert me siperfaqe 127.6 m2 jane te organizuara si apartamente per banim.

Pjesa e oborrit eshte e mbjelle me peme dhe lule te ndryshme dhe ofron mundesi parkimi te disa makinave.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per qellime biznesi pasi ka akses direkt me rrugen kryesore duke ofruar mundesi shume te mira reklamimi.

Mund te perdoret per hotel, restorant, shkolle, punishte te ndryshme dhe shume biznese te tjera.

Ndertesa sebashku me token jane te pajisura me certificate te rregullt pronesie.

Cmimi: 550.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën