Toke dhe shtepi ne shitje ne Vlore (VLS-718-1E)

ID VLS-718-1E
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 60.000 Euro
Sipërfaqe m2 1200 m2
Qyteti Vlore
Adresa

Shtepi dhe truall per shitje ne Dukat i Ri ne Vlore.

Nje shtepi e re eshte e ndertuar ne truall dhe ka nje siperfaqe ndertimi prej 140 m2. Siperfaqja e truallit eshte 1200 m2.  Trualli eshte i mbjelle me 60 rrenje ullinj.

Ajo pozicionohet buze rruges kryesore, rruges shteterore numer 8.Orikum, Dukat, Llogara, etj.

Vendndodhja e tokes ka akses ne rrugen shteterore numer 8, 

Objektet kane dokumenta te rregullta hipotekore.

 

Cmimi: 60.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën